See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 1 – Wózek inwalidzki Część 2 – Głowica ultradźwiękowa do fakoemulsyfikacji – 5 szt. Część 3 – Ręczna lampa szczelinowa Część 4 – Elektrokardiograf Część 5 – Wózek medyczny - 3 szt Część 6 – Tonometr przenośny - 2 szt. Część 7 – Tonometr bezkontaktowy Część 8 – Soczewka 1 Część 9 – Soczewka 2 Część 10 – Trójlustro Część 11 – Autorefraktometr przenośny 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Interne Kennung: ZP.2710.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Wózek inwalidzki
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 1 – Wózek inwalidzki 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Głowica ultradźwiękowa do fakoemulsyfikacji – 5 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 2 – Głowica ultradźwiękowa do fakoemulsyfikacji – 5 szt. 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Los: LOT-0003
Titel: 3. Ręczna lampa szczelinowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 3 – Ręczna lampa szczelinowa 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Los: LOT-0004
Titel: 4. Elektrokardiograf
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 4 – Elektrokardiograf 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Los: LOT-0005
Titel: 5. Wózek medyczny - 3 szt
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 5 – Wózek medyczny - 3 szt 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Los: LOT-0006
Titel: 6. Tonometr przenośny - 2 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 6 – Tonometr przenośny - 2 szt. 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Los: LOT-0007
Titel: 7. Tonometr bezkontaktowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 7 – Tonometr bezkontaktowy 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Los: LOT-0008
Titel: 8. Soczewka 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 8 – Soczewka 1 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Los: LOT-0009
Titel: 9. Soczewka 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 9 – Soczewka 2 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Los: LOT-0010
Titel: 10. Trójlustro
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 10 – Trójlustro 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Los: LOT-0011
Titel: 11. Autorefraktometr przenośny
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 11 – Autorefraktometr przenośny 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
618201-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.2710.13.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Wózek inwalidzki
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Title: 3. Ręczna lampa szczelinowa
Lot: LOT-0004
Title: 4. Elektrokardiograf
Lot: LOT-0005
Title: 5. Wózek medyczny - 3 szt
Lot: LOT-0006
Title: 6. Tonometr przenośny - 2 szt.
Lot: LOT-0007
Title: 7. Tonometr bezkontaktowy
Lot: LOT-0008
Title: 8. Soczewka 1
Lot: LOT-0009
Title: 9. Soczewka 2
Lot: LOT-0010
Title: 10. Trójlustro
Lot: LOT-0011
Title: 11. Autorefraktometr przenośny