See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa oleju opałowego dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Sosnowcu.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny zakup i dostawę oleju opałowego w maksymalnej ilości 50.000 litrów do magazynu Zamawiającego zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Grenadierów 21. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w ilości co najmniej 40.000 litrów oleju opałowego, z zastrzeżeniem, że ilość zamówionego oleju opałowego nie może przekroczyć kwoty wskazanej w umowie jako maksymalne wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy. 2. Olej opałowy będzie dostarczany do zbiornika o pojemności 5.000 litrów, zlokalizowanego na terenie Zakładu Zamawiającego. 3. Maksymalna ilość oleju opałowego objęta zamówieniem wynosi 50.000 litrów. Zamawiający gwarantuje zakup co najmniej 40.000 litrów oleju opałowego, jednakże do kwoty wskazanej w umowie jako maksymalne wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy. Niewykorzystanie przez Zamawiającego maksymalnej ilości zamówienia, tj. różnicy pomiędzy 50.000 litrów a faktycznie zamówioną ilością oleju opałowego, nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń, pod warunkiem zrealizowania przez Zamawiającego minimalnej gwarantowanej ilości zamówienia wynoszącej 40.000 litrów. Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia zakresu ilościowego zamówienia również w przypadku osiągnięcia maksymalnego wynagrodzenia umownego. Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Oferowany olej opałowy musi spełniać parametry określone w SWZ. 5. Szczegółowy opis znajduje się w Rozdziale II sekcja 1 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 478301-2026
Interne Kennung: MPGO.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa oleju opałowego dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Sosnowcu
Interne Kennung: Część 1