2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z ekspertyzą dla zadania pn.: Przebudowa pomieszczeń piwnicznych w budynku nr 6 wraz z autonomicznym wyjściem w celu dostosowania ich do wymagań dla Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS)
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z ekspertyzą dla zadania pn.: Przebudowa pomieszczeń piwnicznych w budynku nr 6 wraz z autonomicznym wyjściem w celu dostosowania ich do wymagań dla Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS) - wg zapisów SWZ, Formularza cenowego oraz opisu przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: 107/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1