See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzupełniający konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w zakresie otorynolaryngologii dla dzieci w ramach hospitalizacji planowej
Beschreibung: Zamówienie dotyczy udzielania świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w zakresie otorynolaryngologii dla dzieci w ramach hospitalizacji planowej w Oddziale Laryngologii Opieki Krótkoterminowej oraz Samodzielnej Pracowni Polisomnografii w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy w Rabce-Zdroju
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w zakresie otorynolaryngologii dla dzieci w ramach hospitalizacji planowej w Oddziale Laryngologii Opieki Krótkoterminowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w zakresie otorynolaryngologii dla dzieci w ramach hospitalizacji planowej w Oddziale Laryngologii Opieki Krótkoterminowej w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy w Rabce-Zdroju