618230-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Militärfahrzeugen – Opravy a udržování – PRAM – nosič minometů II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpravy a udržování – PRAM – nosič minometů II
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření rámcové dohody a následně v souladu s ustanovením § 131 zákona vymezení podmínek, na základě kterých budou zadávány jednotlivé dílčí VZ na opravy a udržování kolového podvozku zbraňového kompletu 120 mm PRAM typu T815-7 8x8 ZČ PRAM, včetně jeho skupin a podskupin či součástkových celků, uvedených v příloze č. 1 rámcové dohody.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50630000 Reparatur und Wartung von Militärfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung42998/2026-1350