Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Arr. Oostende (BE255)
Land: Belgien
Zusätzliche Informationen: Kantoor/zetel/vestiging/bedrijfsgebouw van de opdrachtnemer
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
Plaats van uitvoering
Land: België