2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud E&W installaties
Beschreibung: Door middel van deze aanbesteding wensen twee van de drie OWO-gemeenten te weten Weststellingwerf en Ooststellingwerf een partij te contracteren die in staat is preventief en correctief onderhoud uit te voeren aan de installaties in de vastgoedgebouwen van de gemeenten zoals weergegeven in de bijlage B en bijlage D van de aanbestedingsstukken. Op hoofdlijnen bestaat de opdracht uit: • Het uitvoeren van preventief onderhoud aan (alle) bij contractingangsdatum aanwezige E&W installaties, van de gebouwen zoals aangegeven in bijlage B en bijlage D. • Het uitvoeren van correctief onderhoud op verzoek (na opdracht) van de Gemeente; • Het opstellen van een degelijke planning waarin de Inschrijver de werkwijze en procedures voor het preventief onderhoud vastlegt; De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt voor de gemeente Weststellingwerf circa €850.000 en voor de gemeente Ooststellingwerf circa €800.000. Voor de totale looptijd van de overeenkomst (8 jaren).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Elke gegadigde die voldoet aan de geschiktheidseisen wordt uitgenodigd om een inschrijving in te dienen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Weststellingwerf: Preventief en correctief onderhoud E&W installaties
Beschreibung: Door middel van deze aanbesteding wensen twee van de drie OWO-gemeenten te weten Weststellingwerf en Ooststellingwerf een partij te contracteren die in staat is preventief en correctief onderhoud uit te voeren aan de installaties in de vastgoedgebouwen van de gemeenten zoals weergegeven in de bijlage B en bijlage D van de aanbestedingsstukken. Op hoofdlijnen bestaat de opdracht uit: • Het uitvoeren van preventief onderhoud aan (alle) bij contractingangsdatum aanwezige E&W installaties, van de gebouwen zoals aangegeven in bijlage B en bijlage D. • Het uitvoeren van correctief onderhoud op verzoek (na opdracht) van de Gemeente; • Het opstellen van een degelijke planning waarin de Inschrijver de werkwijze en procedures voor het preventief onderhoud vastlegt; De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt voor de gemeente Weststellingwerf circa €850.000. Voor de totale looptijd van de overeenkomst (8 jaren).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er kunnen gebouwen en installaties worden toegevoegd aan de raamovereenkomst. Tevens kunnen er gebouwen en installaties worden verwijderd.
Los: LOT-0002
Titel: Ooststellingwerf: Preventief en correctief onderhoud E&W installaties
Beschreibung: Door middel van deze aanbesteding wensen twee van de drie OWO-gemeenten te weten Weststellingwerf en Ooststellingwerf een partij te contracteren die in staat is preventief en correctief onderhoud uit te voeren aan de installaties in de vastgoedgebouwen van de gemeenten zoals weergegeven in de bijlage B en bijlage D van de aanbestedingsstukken. Op hoofdlijnen bestaat de opdracht uit: • Het uitvoeren van preventief onderhoud aan (alle) bij contractingangsdatum aanwezige E&W installaties, van de gebouwen zoals aangegeven in bijlage B en bijlage D. • Het uitvoeren van correctief onderhoud op verzoek (na opdracht) van de Gemeente; • Het opstellen van een degelijke planning waarin de Inschrijver de werkwijze en procedures voor het preventief onderhoud vastlegt; De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt voor de gemeente Ooststellingwerf is circa €800.000. Voor de totale looptijd van de overeenkomst (8 jaren).
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
Additional classification (cpv): 50711000 Repair and maintenance services of electrical building installations, 50720000 Repair and maintenance services of central heating, 50730000 Repair and maintenance services of cooler groups
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2