61824-2024 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej na rok 2024 dla Wojewódzkiej Grupy Zakupowej energii elektrycznej na rok 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na rok 2024 dla Wojewódzkiej Grupy Zakupowej energii elektrycznej na rok 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa (i odkup wytworzonej w mikroinstalacji) energii elektrycznej na rok 2024 dla Wojewódzkiej Grupy Zakupowej energii elektrycznej na rok 2024, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz.U. z 2022 r. poz. 1385, z późn. zm.) wraz z aktami wykonawczymi, dla podmiotowych punktów poboru energii elektrycznej wskazanych w Załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) - Opis przedmiotu zamówienia - Wykaz nieruchomości oraz znajdujących się na nich PPE (punków poboru energii). Szacunkowy wolumen w MWh: 31 447,943 Szacunkowy wolumen odkupu w MWh: 225,700 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ.
Interne Kennung: OR.262.493.2023.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Poprzednie postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w przedmiocie dostawy energii elektrycznej na rok 2024 dla Wojewódzkiej Grupy Zakupowej energii elektrycznej na rok 2024 zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (brak ofert). Z uwagi na kończącą się z dniem 31 grudnia 2023 r. umowę na dostawę energii elektrycznej i konieczność pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, tj. zapewnienia dostawy energii elektrycznej od 01.01.2024 r. dla podmiotów wchodzących w skład Wojewódzkiej Grupy Zakupowej energii elektrycznej na rok 2024 skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione (art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych). Powyższe podyktowane jest też koniecznością zachowania obowiązkowego terminu wynikającego z zapisów IRiESD Dystrybucja S.A.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001