2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace stavebně montážních prací pro Instalaci venkovní expozice uměleckého díla Krištofa Kintery (Dvorecký most)
Beschreibung: Dodávka a realizace ZM a DS (Zapínacích míst a Dělících skříní), výkopové práce pro kabelové vedení a zemnící soustavy vč. pokládky a dodávky. Montáž, zapojení a instalace uměleckých stožárů vč. osazení, zapojení a zprovoznění svítidel. Realizace budou nutné koordinovat s pracemi třetí strany.
Interne Kennung: R_15_2026_ONŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ a § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze Smlouvy o dílo, a to v rozsahu uvedeném v čl. 3 Smlouvy o dílo.