618263-2026 - Wettbewerb
Polen – Nadeln für medizinische Zwecke – 221/PN/2026 Dostawa wyrobów medycznych do procedur naczyniowych i wewnątrzsercowych dla UCK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel221/PN/2026 Dostawa wyrobów medycznych do procedur naczyniowych i wewnątrzsercowych dla UCK
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych do procedur naczyniowych i wewnątrzsercowych dla UCK, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung221/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
Interne KennungPakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
Interne KennungPakiet 6