2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technologická hardwarově-softwarová platforma s výpočetními a senzorickými moduly pro vývoj a výzkum automatizovaného řízení SAE L3/L4
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je dodávka hardwarově-softwarové platformy s výpočetními a senzorickými moduly, jež bude sloužit pro vývoj a výzkum automatizovaného řízení SAE L3/L4. Součástí plnění je také doprava do místa plnění, zprovoznění zařízení a zaškolení obsluhy.
Interne Kennung: 188/Pob/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 31731100 Module, 38600000 Optische Instrumente, 38636100 Laser, 34932000 Radargeräte, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0002