See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Trzebielino w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łowieckiej i łąkowo-rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzebielino w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: ZG.270.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - leśnictwa Miszewo i Glewnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Miszewo i Glewnik w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211100 Holzfällung, 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wielkość prawa opcji zostanie określona w dokumentach zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - leśnictwa Zieliń i Bąkowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Zieliń i Bąkowo w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - leśnictwa Trzebielino i Wiatrołom
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Trzebielino i Wiatrołom w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - leśnictwa Barnowiec i Poborowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Barnowiec i Poborowo w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - leśnictwa Barkocino i Role
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Barkocino i Role w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - leśnictwa Turowo i Łubno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictw Łubno i Turowo w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - gospodarka łowiecka - obwód 107
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki łowieckiej, obejmujące prace polegające na zagospodarowaniu obwodów łowieckich oraz organizacji polowań, do wykonania w roku 2026 na terenie leśnictw: Miszewo, Zieliń, Glewnik, Bąkowo i Trzebielino . Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung, 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - gospodarka łowiecka - obwód 125
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki łowieckiej, obejmujące prace polegające na zagospodarowaniu obwodów łowieckich oraz organizacji polowań, do wykonania w roku 2026 na terenie leśnictw: Zieliń, Trzebielino, Barnowiec, Poborowo, Barkocino, Łubno, Wiatrołom, Role i Turowo. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - gospodarka łąkowo-rolna - obwód 107
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki łąkowo - rolnej, obejmujące prace polegające na zagospodarowaniu gruntów rolnych zarządzanych przez Nadleśnictwo Trzebielino, do wykonania w roku 2026 na terenie leśnictw: Miszewo, Zieliń, Glewnik, Bąkowo i Trzebielino. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - gospodarka łąkowo-rolna - obwód 125
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki łąkowo - rolnej, obejmujące prace polegające na zagospodarowaniu gruntów rolnych zarządzanych przez Nadleśnictwo Trzebielino, do wykonania w roku 2026 na terenie leśnictw: Zieliń, Trzebielino, Barnowiec, Poborowo, Barkocino, Łubno, Wiatrołom, Role i Turowo. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.