2. Verfahren
Verfahren
Titel: Calamiteitendiensten
Beschreibung: De Opdrachtgever wenst een opdrachtnemer voor het veiligstellen, beheersbaar maken en verhelpen van calamiteiten die zich voordoen op wegen en/of in de openbare ruimte van de Opdrachtgever, ongeacht de oorzaak. Opdrachtnemer moet de calamiteit op een zodanige wijze veiligstellen dat er geen direct gevaar meer is voor betrokken personen en andere gebruikers van de openbare ruimte. €300.000,-
Interne Kennung: 381421
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging opties.