2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa stoiska targowego wraz z obsługą udziału w targach CES Las Vegas 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w obejmująca budowę stoiska targowego wraz z obsługą udziału w targach CES Las Vegas 2027 w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 1. Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie 1.15 Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, Typ ABC, zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BZS.2621.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen, 79952000 Event-Organisation, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 79410000 Unternehmens- und Managementberatung, 80500000 Ausbildung, 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0001
618292-2026 - Competition
Poland – Fair and exhibition organisation services – Budowa stoiska targowego wraz z obsługą udziału w targach CES Las Vegas 2027
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BZS.2621.13.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79956000 Fair and exhibition organisation services
Additional classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment, 79952000 Event services, 60170000 Hire of passenger transport vehicles with driver, 79410000 Business and management consultancy services, 80500000 Training services, 79540000 Interpretation services
5. Lot
Lot: LOT-0001