2. Verfahren
Verfahren
Titel: Portofonie THOR
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, implementatie en het onderhoud van een portofoonsysteem voor team THOR. Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: IA2026.04.04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente heeft de mogelijkheid de overeenkomst twee (2) keer stilzwijgend met telkens maximaal één (1) jaar te verlengen, tot uiterlijk 31 december 2031, indien verlenging noodzakelijk is voor de uitvoering van de werkzaamheden.