See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy pieluchomajtek i sterylnych szczotek do chirurgicznego mycia rąk na okres 24 miesięcy - podział na 2 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania wytworzonych odpadów. Wykonawcy zapewnią Zamawiającemu usługę odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów komunalnych, budowlanych, medycznych oraz niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne wytworzonych przez Narodowy Instytut Kardiologii z siedzibą w Warszawie przy ul. Alpejskiej 42 i ul. Niemodlińskiej 33.
Interne Kennung: ZP.027.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - pieluchomajtki
Beschreibung: Część nr 1 - pieluchomajtki
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - sterylne szczoteczki do chirurgicznego mycia rąk
Beschreibung: Część nr 2 - sterylne szczoteczki do chirurgicznego mycia rąk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 33196000 Medizinische Hilfsmittel