2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava, inspekce a zkoušky vypínačů VD4 22 kV
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění úkonů nutných pro provozní způsobilost elektrických zařízení v elektrických stanicích metra, konkrétně vakuových vypínačů VD4 22 kV, a to formou oprav, pravidelných inspekcí, provádění diagnostiky a funkčních zkoušek; vždy v souladu s postupy, technickými podmínkami a pokyny stanovenými výrobcem zařízení. Plnění bude realizováno na základě Dohody, která je přílohou č. 3 zadávací dokumentace, formou jednotlivých dílčích smluv (Objednávek), dle aktuálních provozních potřeb zadavatele. Zadavatel uvádí, že detailní technická specifikace předmětu této veřejné zakázky je přílohou č. 1 Dohody, která je přílohou č. 3 zadávací dokumentace. Pro vyloučení veškerých pochybností zadavatel uvádí, že předmětem plnění veřejné zakázky jsou práce na vysokém napětí. Více viz ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Oprava, inspekce a zkoušky vypínačů VD4 22 kV
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50532400 Repair and maintenance services of electrical distribution equipment
Additional classification (cpv): 71314100 Electrical services
5. Lot
Lot: LOT-0001