See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa torowiska tramwajowego i magistrali wodociągowej w ul. 28 Czerwca 1956 r. na odcinku od ul. Krzyżowej do ul. Hetmańskiej wraz z robotami towarzyszącymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane z elementami projektowania w ramach zadania obejmującego: przebudowę torowiska tramwajowego i magistrali wodociągowej w ul. 28 Czerwca 1956 r. na odcinku od ul. Krzyżowej do ul. Hetmańskiej wraz z robotami towarzyszącymi, z tym zastrzeżeniem, że: 1.1. zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach przebudowy torowiska tramwajowego w ul. 28 Czerwca 1956 r. na odcinku od ul. Krzyżowej do ul. Hetmańskiej realizowane jest przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu sp. z o.o. (dalej jako: „Inwestycja MPK”), 1.2. wykonanie robót budowlanych wraz z elementami projektowania w ramach przebudowy magistrali wodociągowej w ul. 28 Czerwca 1956 r. na odcinku od ul. Krzyżowej do ul. Hetmańskiej realizowana jest przez AQUANET S.A. (dalej jako: „Inwestycja AQUANET”).
Vorherige Bekanntmachung: 180794-2026
Interne Kennung: AL.0140.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia i wymagania techniczne przedmiotu zamówienia określone zostały w Załączniku nr 3 do SWZ.