618332-2026 - Wettbewerb
Polen – Herz-Kreislauf-Ausrüstung – Dostawa wyrobów medycznych zużywalnych wraz z dzierżawą urządzeń do zabiegów ABLACJI z użyciem systemu 3D
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych zużywalnych wraz z dzierżawą urządzeń do zabiegów ABLACJI z użyciem systemu 3D
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych zużywalnych wraz z dzierżawą urządzeń do zabiegów ABLACJI z użyciem systemu 3D”. Przedmiot zamówienia posłuży do diagnostyki sercowo - naczyniowej. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych zużywalnych wraz z dzierżawą urządzeń do zabiegów ABLACJI z użyciem systemu 3D”. Przedmiot zamówienia posłuży do diagnostyki i zabiegów naczyniowo - sercowych. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części .
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji