2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Transportinstallaties
Beschreibung: De aanbestedende dienst is gemeente Almere. Het beheer en onderhoud van het gemeentelijk Vastgoed is ondergebracht bij de afdeling Stadsbedrijf. De objectportefeuille bestaat uit circa 300 objecten. Dit betreft kantoren, bibliotheken, scholen, gymzaal, bedrijfsgebouwen etc. De omvang voor deze aanbesteding bevat circa 130 transportinstallaties. Onderhavige aanbesteding richt zich op de totstandkoming van een overheidsopdracht. De initiële looptijd van de overeenkomst inclusief verlengopties, is in totaal negen [9] jaar. De vaste looptijd is drie [3] jaar en kent in totaal twee [2] optionele verlengingen, met elke verlenging telkens met drie [3] jaar.
Interne Kennung: IA2024.11.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De raming van de opdrachtwaarde leidt tot de constatering dat de geraamde totale opdrachtwaarde de actuele Europese drempelwaarde ad € 221.000, - ruim overschrijdt. Er dient op grond van de Aanbestedingswet 2012 en het inkoopbeleid van de gemeente, een Europese aanbesteding te worden gevolgd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen, 71631100 Inspektion von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Stadsdeel Almere Buiten & Deel Almere Stad & Stadscentrum zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50324200 Vorbeugende Wartung, 71631100 Inspektion von Maschinen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: separaat aan de hoofdopdracht valt hieronder op aanvraag ook het modificeren van de installatie, bijvoorbeeld indien de installatie de nodige maatregelen vereist na/bij (her-) keuring.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Stadsdeel Haven, Pampus, Poort en deel Almere Stad & Stadscentrum zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 2