See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodání AV obsahu pro expozici Langweilova modelu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je výroba a dodání audiovizuálního obsahu pro expozici Langweilova modelu v hlavní budově Muzea hlavního města Prahy na adrese Na Poříčí 1554/52, 180 00 Praha 8 – Nové Město. Předmětem této veřejné zakázky jsou proto zejména následující dodávky a související služby: - výroba a dodávka návrhu audiovizuálního obsahu pro expozici Langweilova modelu ve formě scénářů a storyboardů ke každé z definovaných AV položek; - návrh textových panelů a grafických prvků v expozici, návrh nastavení světelných hladin; - výroba a dodávka unikátního audiovizuálního a grafického obsahu pro expozici Langweilova modelu dle zadání vycházejícího z předem schválených scénářů; - umístění a instalace vytvořeného obsahu do expozice a expoziční architektury, jeho testování v prostoru, finálního nastavení včetně nastavení světelných hladin.
Interne Kennung: 69/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92110000 Film- und Videofilmherstellung und verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001