2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego -urządzenia do przeprowadzania pomiarów elektrycznych oraz prób funkcjonalnych stacji i punktów ładowania (DC) pojazdów elektrycznych
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego: urządzenia do przeprowadzania pomiarów elektrycznych oraz prób funkcjonalnych stacji i punktów ładowania (DC) pojazdów elektrycznych, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, Formularz Cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy .
Interne Kennung: ZP-DT-54/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001