618371-2026 - Ergebnis
Estland – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Astangu tn (Paldiski mnt – Jalami tn) kõnniteede projekteerimine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Astangu tn (Paldiski mnt – Jalami tn) kõnniteede projekteerimine
Beschreibung: Astangu tn (Paldiski mnt – Jalami tn) kõnniteede ja seotud taristu projekteerimine kergliiklusvõimaluste parandamiseks ning ohutuse tagamiseks, sh konnataristu projekteerimine kahepaiksete rändekohas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312365-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategooria 1 Projekteerimisteenus
Beschreibung: Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet loob dünaamilise hankesüsteemi, mille alusel teostatakse piiratud hankemenetlusi hankelepingute sõlmimiseks projekteerimise, ekspertiiside koostamise ja inseneri konsultatsiooniteenuse osutamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312365-0001