2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst beheer, ondersteuning, ontwikkeling en optimalisatie van de Microsoft 365 omgeving
Beschreibung: Digipolis zoekt een partner die haar kan bijstaan in het beheren van de MS 365-omgeving die momenteel binnen haar diensten geïmplementeerd is. Deze partner zal eveneens instaan voor de bijstand – onder meer - in geval van technische incidenten, alsook in het geven van – mogelijks strategische – richtlijnen bij de verdere uitbouw van deze omgeving. Daarnaast zal AG Digipolis nood hebben aan bepaalde – op heden nog niet vastgelegde – punctuele interventies binnen de MS 365-omgeving, waarvoor de opdrachtnemer gedurende de looptijd van deze interventies gespecialiseerde profielen ter beschikking van de AO zal moeten stellen.
Interne Kennung: DP-A-C00878
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DP-A-C00878 - 1
Interne Kennung: 1