See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów budowlanych w podziale na części: cz.1 Instytut Systemów Elektronicznych, cz. 2- Wydział Inżynierii Lądowej, cz. 3- Wydział Inżynierii Środowiska
Beschreibung: Zakup i dostawa materiałów budowlanych w podziale na części: cz.1 Instytut Systemów Elektronicznych, cz. 2- Wydział Inżynierii Lądowej, cz. 3- Wydział Inżynierii Środowiska
Vorherige Bekanntmachung: 169932-2024
Interne Kennung: DZS.D.DS.5-34.2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa materiałów budowlanych w podziale na części: cz.1 Instytut Systemów Elektronicznych
Beschreibung: Zakup i dostawa materiałów budowlanych w podziale na części: cz.1 Instytut Systemów Elektronicznych
Interne Kennung: DSZ.D.DS.5-34.2024 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa materiałów budowlanych w podziale na części: cz. 2- Wydział Inżynierii Lądowej,
Beschreibung: Zakup i dostawa materiałów budowlanych w podziale na części:cz. 2- Wydział Inżynierii Lądowej,
Interne Kennung: DSZ.D.DS.5-34.2024 cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa materiałów budowlanych w podziale na części: cz. 3- Wydział Inżynierii Środowiska
Beschreibung: Zakup i dostawa materiałów budowlanych w podziale na części: cz. 3- Wydział Inżynierii Środowiska
Interne Kennung: DSZ.D.DS.5-34.2024 cz.3