618393-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Straßenbauarbeiten – Revitalizace území po důlní činnosti v k. ú. Bruntál Zpřístupnění průmyslových ploch – ulice Zahradní
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRevitalizace území po důlní činnosti v k. ú. Bruntál Zpřístupnění průmyslových ploch – ulice Zahradní
BeschreibungPředmětem plnění je zpřístupnění průmyslových ploch v severní části města Bruntál, které zahrnuje výstavbu pozemních komunikací, parkovacích ploch a vybudování souvisejících inženýrských sítí (zejména vodovod, elektro a plynovod). Cílem prací je zpřístupnění průmyslových ploch v severní části města Bruntál a zajištění odstavných parkovacích ploch pro nákladní dopravu.
Interne KennungMF-23102/2026/6602
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVšechny vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.