See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA ORAZ MONITOROWANIE, ŚWIADCZONE PRZEZ SUFO W CAŁOBOBOWYM SYSTEMIE ZMIANOWYM.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie, bezpośredniej stałej ochrony fizycznej z bronią palną, obsługi biur przepustek, usługi monitoringu oraz transport wartości pieniężnych i poczty specjalnej/niejawnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia oraz Rozporządzeniem MON z dnia 19 czerwca 1999 r. w sprawie ochrony przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne (SUFO), terenów jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej oraz innymi aktami wykonawczymi obowiązującymi w tym zakresie przez uzbrojonych, umundurowanych i kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-1587 17WOG, KW-1556, KW-8664 WCR Kołobrzeg.
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-1587 17WOG, KW-1556, KW-8664 WCR Kołobrzeg.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-1594 Maszkowo, KW-8616 Kretomino 8pplot.
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-1594 Maszkowo, KW-8616 Kretomino 8pplot.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-8209 Koszalin CSSP.
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-8209 Koszalin CSSP.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-7161 Bobolin CSSP.
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-7161 Bobolin CSSP.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-4186 283 krt Darżewo 34 BRT.
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-4186 283 krt Darżewo 34 BRT.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-4222 GL Darłowo 44 BLotM.
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-4222 GL Darłowo 44 BLotM.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczną uzbrojoną formację ochronną (SUFO) na rzecz KW-7160 Ustronie Morskie ZT KPW Gdynia.
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczną uzbrojoną formację ochronną (SUFO) na rzecz KW-7160 Ustronie Morskie ZT KPW Gdynia.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Wykonanie usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia oraz monitorowanie przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-4613 PO Łazy,KW-4180 CRN Ustronie Morskie, RCI Gdynia.
Beschreibung: Wykonanie usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia oraz monitorowanie przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-4613 PO Łazy,KW-4180 CRN Ustronie Morskie, RCI Gdynia.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-8744 Zegrze Pomorskie.
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz KW-8744 Zegrze Pomorskie.
Interne Kennung: 9
618394-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9