2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka bateriového úložiště pro dobíjecí stanice elektromobilů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a instalace bateriového úložiště BESS („Battery Energy Storage System“) o celkovém výkonu minimálně 1,2 MW, maximálně však 1,54 MW a celkovou užitnou kapacitou odpovídající minimálně 2,5 hodinám a maximálně 3 hodinám vybíjení nominálním výkonem na AC straně. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006-26-V00028533
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31434000 Lithiumakkumulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si vyhrazuje právo prodloužení dodací lhůty (odložení převzetí předmětu smlouvy) v případě stavební nepřipravenosti místa plnění, a to až do data dokončení stavebních úprav pro možnost zahájení instalace předmětu smlouvy. V takovém případě je Kupující povinen informovat Prodávajícího o předpokládaném termínu dokončení stavebních úprav místa plnění a Prodávající je povinen dodat Kupujícímu předmět smlouvy a provést veškeré související činnosti dle bodu 1.1. Smlouvy nejpozději do 2 týdnů od oznámení stavební připravenosti místa plnění Kupujícím. Prodávající v takovém případě nemá nárok na náhradu jakýchkoli nákladů za dodatečné uskladnění předmětu smlouvy.