See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poradenské činnosti pro Středočeský kraj 2026+
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace. Poradenské činnosti jsou techniky zaměřené na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění fyzických osob na trhu práce, kombinují zpravidla různé pedagogické, sociálně psychologické a poradenské přístupy a formy práce s účastníky poradenských činností jako jsou skupinová či individuální práce, prezentace, diskuse, nácvik dovedností, hraní rolí, poskytování zpětné vazby apod. VZ je v souladu s § 35 ZZVZ vnitřně členěna do 8 částí. Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody dle § 131 a násl. ZZVZ na provedení poradenských činností s jedním vybraným dodavatelem pro každou jednotlivou část VZ. V rámci zadávacího řízení bude uzavřeno celkem 8 Rámcových dohod. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Interne Kennung: S/2025/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Chci podnikat
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace.
Interne Kennung: S/2025/26-06
Los: LOT-0005
Titel: Pracovněprávní a finanční gramotnost 1
Interne Kennung: S/2025/26-04
Los: LOT-0004
Titel: Start k zaměstnání 2
Interne Kennung: S/2025/26-03
Los: LOT-0001
Titel: Bilanční diagnostika
Interne Kennung: S/2025/26-01
Los: LOT-0003
Titel: Start k zaměstnání 1
Interne Kennung: S/2025/26-02
Los: LOT-0006
Titel: Pracovněprávní a finanční gramotnost 2
Interne Kennung: S/2025/26-05
Los: LOT-0008
Titel: Digitální technologie E-CITIZEN 1
Interne Kennung: S/2025/26-07
Los: LOT-0009
Titel: Digitální technologie E-CITIZEN 2
Interne Kennung: S/2025/26-08