See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie licencji Campus Wide License na oprogramowania Matlab i Simulink
Beschreibung: Typ licencji: Akademicka terminowa 12-miesięczna - Campus Wide License zawierająca wszystkie produkty edukacyjne wraz z Online Training Suite oraz MATLAB Grader. Licencja Campus Wide Suite umożliwia wszystkim pracownikom oraz studentom korzystanie z oprogramowania MATLAB & Simulink również na prywatnych komputerach.
Interne Kennung: CRZP/180/2025/AZP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001