See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców farmaceutycznych z podziałem na 132 zadania. nr postępowania: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców farmaceutycznych z podziałem na 132 zadania. nr postępowania: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Vorherige Bekanntmachung: 36465-2026
Interne Kennung: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0074
Titel: 74 PROPOFOLUM
Beschreibung: załącznik nr 1 do SWZ – Arkusz asortymentowo-cenowy zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany wg nazw międzynarodowych substancji czynnych, ilości, postaci, wymiarów lub innych wymagań.
Interne Kennung: Zadanie nr 74
Los: LOT-0075
Titel: 75 PROPRANOLOLI HYDROCHLORIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 75
Los: LOT-0076
Titel: 76 PROTAMINI SULFAS LUB PROTAMIN-HIDROKLORID
Interne Kennung: Zadanie nr 76
Los: LOT-0077
Titel: 77 "PROTHROMBINUM MULTIPLEX HUMANUM (ZESPÓŁ OSOCZOWYCH CZYNNIKÓW KRZEPNIĘCIA GRUPY PROTROMBINY O AKTYWNOŚCI 500-600 J.ZAWIERAJĄCY CZYNNIK II, VII, IX, X )"
Interne Kennung: Zadanie nr 77
Los: LOT-0078
Titel: 78 PYRAZINAMIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 78
Los: LOT-0079
Titel: 79 PYRIDOSTIGMINI BROMIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 79
Los: LOT-0080
Titel: 80 PYRIDOXINI HYDROCHLORIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 80
Los: LOT-0081
Titel: 81 PYRIDOXINI HYDROCHLORIDUM
Interne Kennung: Zadanie nr 81
Los: LOT-0082
Titel: 82 QUETIAPINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 82
Los: LOT-0083
Titel: 83 QUETIAPINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 83
Los: LOT-0084
Titel: 84 RAMIPRILUM
Interne Kennung: Zadanie nr 84
Los: LOT-0085
Titel: 85 RAMIPRILUM
Interne Kennung: Zadanie nr 85
Los: LOT-0086
Titel: 86 RAMIPRILUM
Interne Kennung: Zadanie nr 86
Los: LOT-0087
Titel: 87 RAMIPRILUM + AMLODIPINUM
Interne Kennung: Zadanie nr 87
Los: LOT-0088
Titel: 88 RASBURICASUM
Interne Kennung: Zadanie nr 88
Los: LOT-0089
Titel: 89 REMDESIVIRUM
Interne Kennung: Zadanie nr 89
Los: LOT-0090
Titel: 90 REMIFENTANILUM
Interne Kennung: Zadanie nr 90
Los: LOT-0091
Titel: 91 REMIFENTANILUM
Interne Kennung: Zadanie nr 91
Los: LOT-0092
Titel: 92 REMIMAZOLAMUM
Interne Kennung: Zadanie nr 92