2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY, załącznik nr 2 do SWZ (dotyczy pakietu nr 1), załącznik nr 2a do SWZ (dotyczy pakietu nr 2), załącznik nr 2b do SWZ (dotyczy pakietu nr 3); załącznik nr 2c do SWZ (dotyczy pakietu nr 4), załącznik nr 2d do SWZ (dotyczy pakietu nr 5), załącznik nr 2e do SWZ (dotyczy pakietu nr 6), załącznik nr 2f do SWZ (dotyczy pakietu nr 7), załącznik nr 2g do SWZ (dotyczy pakietu nr 8) oraz załącznik nr 8 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części (pakietów).
Interne Kennung: 9/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 44611200 Atemschutzgeräte, 33192230 Operationstische, 33152000 Inkubatoren, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 38423000 Druckmessgeräte, 33158500 Medizinische Infrarotausrüstung, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Aparat KTG z wyposażeniem - 2 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 2 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 9/PN/26/1
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Respirator noworodkowy z wyposażeniem - 3 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 2a do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 9/PN/26/2
Haupteinstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Stół operacyjny z wyposażeniem - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 2b do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 9/PN/26/3
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Inkubator z wyposażeniem - 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 2c do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 9/PN/26/4
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Holter EKG - 5 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 2d do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 9/PN/26/5
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Holter RR - 5 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 2e do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 9/PN/26/6
Haupteinstufung (cpv): 38423000 Druckmessgeräte
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Lampa do naświetlania typu Sollux - 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 2f do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 9/PN/26/7
Haupteinstufung (cpv): 33158500 Medizinische Infrarotausrüstung
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Fotel ginekologiczny z wyposażaniem - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 i 2g do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 9/PN/26/8
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
618425-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Dostawa sprzętu medycznego
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu medycznego
Internal identifier: 9/PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33123200 Electrocardiography devices, 44611200 Breathing apparatus, 33192230 Operating tables, 33152000 Incubators, 33123210 Cardiac-monitoring devices, 38423000 Pressure-measuring equipment, 33158500 Infrared medical devices, 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Internal identifier: 9/PN/26/1
Main classification (cpv): 33123200 Electrocardiography devices
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Internal identifier: 9/PN/26/2
Main classification (cpv): 44611200 Breathing apparatus
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Internal identifier: 9/PN/26/3
Main classification (cpv): 33192230 Operating tables
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Internal identifier: 9/PN/26/4
Main classification (cpv): 33152000 Incubators
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Internal identifier: 9/PN/26/5
Main classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Internal identifier: 9/PN/26/6
Main classification (cpv): 38423000 Pressure-measuring equipment
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Internal identifier: 9/PN/26/7
Main classification (cpv): 33158500 Infrared medical devices
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Internal identifier: 9/PN/26/8
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products