618436-2026 - Ergebnis
Polen – Chirurgische Instrumente – Dostawa wyrobów medycznych dla Bloków Operacyjnych Wielospecjalistycznego Szpitala miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych dla Bloków Operacyjnych Wielospecjalistycznego Szpitala miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
BeschreibungDostawa wyrobów medycznych dla Bloków Operacyjnych Wielospecjalistycznego Szpitala miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu, przedmiot zamówienia podzielony został na 25 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung489845-2026
Interne KennungWSM/DZP/381-6159/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 15
BeschreibungPAKIET 15
Interne KennungPAKIET 15