2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviesdiensten Huisvesting
Beschreibung: Het leveren van advies- en ondersteuningsdiensten op bouwkundig, elektrotechnisch en werktuigbouwkundig gebied ten behoeve van renovatie, nieuwbouw en beheer en onderhoud van gebouwen waar de Veiligheidsregio Hollands Midden gebruik maakt ten behoeve van de uitvoering en/of ondersteuning van haar (wettelijke) taken. Geraamde waarde van € 2.000.000 exclusief btw over de maximale contracttermijn van 8 jaar. De maximale waarde van de Raamovereenkomst is gesteld op € 3.000.000,-.
Interne Kennung: M2509 0824
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het leveren van advies- en ondersteuningsdiensten op bouwkundig, elektrotechnisch en werktuigbouwkundig gebied ten behoeve van renovatie, nieuwbouw en beheer en onderhoud van gebouwen waar de Veiligheidsregio Hollands Midden gebruik maakt ten behoeve van de uitvoering en/of ondersteuning van haar (wettelijke) taken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen andere opties dan de verlengingsopties