2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud gebouw gebonden E&W installaties
Beschreibung: Opdrachtgever beoogt een dienstverlener te contracteren die door middel van hoogwaardige dienstverlening ondersteuning en ontzorging biedt bij het beheer en onderhoud van gemeentelijk vastgoed. Hierbij gaat het om zowel de werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties inclusief beveiligingsinstallaties, bestaande uit een portefeuille van meerdere objecten. zie selectieleidraad
Interne Kennung: 588518/2470019
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente is voornemens door middel van een niet-openbare aanbesteding een opdrachtnemer aan zich te binden voor het onderhoud en beheer van E&W inclusief beveiliging voor de eigen vastgoedportefeuille. zie selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie aanbestedingstukken