See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja V edycji uroczystej Gali Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja V edycji uroczystej Gali Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach w dniu 22.10.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 424105-2026
Interne Kennung: ZP.272.1.73.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy