See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalizacja wybranych zbiorów w ramach projektu "Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej - źródła i konteksty"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest digitalizacja wybranych zbiorów w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej – źródła i konteksty”. 2. Postępowanie podzielone jest na 3 (trzy) części: 1) Część 1. Digitalizacja wybranych zbiorów Polskiej Akademii Nauk Biblioteki Gdańskiej (PL-Gd) w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, której zostanie poddana kolekcja rzadkich druków muzycznych rękopisów oraz muzycznych materiałów kontekstowych. 2) Część 2. Digitalizacja wybranych zbiorów Archiwum Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku (PL-Pład) w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, której zostanie poddana kolekcja rzadkich rękopisów oraz druków muzycznych. 3) Część 3. Digitalizacja wybranych zbiorów Polsko-Niemieckie Centrum Bibliotek, Mediów, Kultury i Badań Naukowych im. Josepha von Eichendorffa. (PL-OPcbje) oraz zbiorów Klasztoru Zakonu Braci Mniejszych na Górze Świętej Anny( PL-GSa) w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, której zostanie poddana kolekcja druków muzycznych i rękopisów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1a (1 część zamówienia), załączniku nr 1b (2 część zamówienia) oraz załączniku nr 1c (trzecia część zamówienia) do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”). 4. Zamówienie zostanie zrealizowane w ramach projektu pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00. 5. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: ZP.25.12.2026.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79999100 Scanning
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Digitalizacja wybranych zbiorów Polskiej Akademii Nauk Biblioteki Gdańskiej (PL-Gd) w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, której zostanie poddana kolekcja rzadkich druków muzycznych rękopisów oraz muzycznych materiałów kontekstowych
Beschreibung: 1. Digitalizacja wybranych zbiorów Polskiej Akademii Nauk Biblioteki Gdańskiej (PL-Gd) w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, której zostanie poddana kolekcja rzadkich druków muzycznych rękopisów oraz muzycznych materiałów kontekstowych ilości około 185 106 stron (wartość szacunkowa). Są wśród nich współoprawne pozycje, spajające w zabytkowych oprawach (nierzadko niełatwych do pełnego otwarcia). Zbiory przechowywane w różnego rodzaju teczkach i poszytach. Rozmiar materiałów po rozłożeniu może przekraczać format A2. Druki muzyczne pochodzą z okresu od XVIII do XX wieku. Digitalizację należy przeprowadzić z zachowaniem zasad właściwych dla tego typu materiałów. Digitalizacja będzie się odbywać w miejscu wyznaczonym przez właściciela zbiorów, nie ma możliwości wywiezienia materiałów z siedziby właściciela. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”). 3. Zamówienie zostanie zrealizowane w ramach projektu pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00. 4. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: ZP.25.12.2026.1 - 1 część zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Digitalizacja wybranych zbiorów Archiwum Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku (PL-Pład) w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, której zostanie poddana kolekcja rzadkich rękopisów oraz druków muzycznych
Beschreibung: 1. Digitalizacja wybranych zbiorów Archiwum Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku (PL-Pład) w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, zostanie poddana kolekcja rzadkich rękopisów oraz druków muzycznych ilości około 30 719 stron (wartość szacunkowa). Są wśród nich współoprawne pozycje, spajające w zabytkowych oprawach (nierzadko niełatwych do pełnego otwarcia). Zbiory przechowywane w różnego rodzaju teczkach i poszytach. Rozmiar materiałów po rozłożeniu może przekraczać format A2. Druki muzyczne pochodzą z okresu od XVIII do XX wieku. Digitalizację należy przeprowadzić z zachowaniem zasad właściwych dla tego typu materiałów. Digitalizacja będzie się odbywać w miejscu wyznaczonym przez Wykonawcę, jest możliwość wywiezienia materiałów z siedziby właściciela. Usługa digitalizacji 1690 obiektów druków muzycznych o łącznej liczbie ok. 30 719 stron. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”). 3. Zamówienie zostanie zrealizowane w ramach projektu pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00. 4. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: ZP.25.12.2026.1 -2 część zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Digitalizacja wybranych zbiorów Polsko-Niemieckie Centrum Bibliotek, Mediów, Kultury i Badań Naukowych im. Josepha von Eichendorffa. (PL-OPcbje) oraz zbiorów Klasztoru Zakonu Braci Mniejszych na Górze Świętej Anny( PL-GSa) w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, której zostanie poddana kolekcja druków muzycznych i rękopisów
Beschreibung: 1. Digitalizacja wybranych zbiorów Polsko-Niemieckie Centrum Bibliotek, Mediów, Kultury i Badań Naukowych im. Josepha von Eichendorffa (PL-OPcbje) oraz zbiorów Klasztoru Zakonu Braci Mniejszych na Górze Świętej Anny (PL-GSa) w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, której zostanie poddana kolekcja druków muzycznych i rękopisów. Trzecia część zamówienia obejmuje dwa zadania: A. Digitalizacja wybranych zbiorów Polsko-Niemieckie Centrum Bibliotek, Mediów, Kultury i Badań Naukowych im. Josepha von Eichendorffa (PL-OPcbje), której zostanie poddana kolekcja druków muzycznych i rękopisów w ilości 112 273 stron (wartość szacunkowa). Są wśród nich współoprawne pozycje, spajające w zabytkowych oprawach (nierzadko niełatwych do pełnego otwarcia). Zbiory przechowywane w różnego rodzaju teczkach i poszytach. Rozmiar materiałów po rozłożeniu może przekraczać format A2. Druki muzyczne i rękopisy pochodzą z okresu od XVIII do XX wieku. Digitalizację należy przeprowadzić z zachowaniem zasad właściwych dla tego typu materiałów. Proces digitalizacji będzie realizowany w miejscu wyznaczonym przez Wykonawcę. Dopuszcza się wywożenie oryginalnych materiałów poza siedzibę właściciela zbiorów. Usługa digitalizacji 1889 obiektów druków muzycznych o łącznej liczbie ok. 112 273 stron. B. Digitalizacja wybranych zbiorów Klasztoru Zakonu Braci Mniejszych na Górze Świętej Anny (PL-GSa), której zostanie poddana kolekcja druków muzycznych i rękopisów w ilości 100 000 stron (wartość szacunkowa). Są wśród nich współoprawne pozycje, spajające w zabytkowych oprawach (nierzadko niełatwych do pełnego otwarcia). Zbiory przechowywane w różnego rodzaju teczkach i poszytach. Rozmiar materiałów po rozłożeniu może przekraczać format A2. Druki muzyczne i rękopisy pochodzą z okresu od XVIII do XX wieku. Digitalizację należy przeprowadzić z zachowaniem zasad właściwych dla tego typu materiałów. Proces digitalizacji będzie realizowany w miejscu wyznaczonym przez Wykonawcę. Dopuszcza się wywożenie oryginalnych materiałów poza siedzibę właściciela zbiorów. Usługa digitalizacji 1337 obiektów druków muzycznych o łącznej liczbie ok. 100 000 stron. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1c do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”). 3. Zamówienie zostanie zrealizowane w ramach projektu pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00. 4. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: ZP.25.12.2026.1 - 3 część zamówienia