61847-2026 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawa implantów ortopedycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów ortopedycznych, staplerów i Liga-Shure, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy, na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Augustowie
Vorherige Bekanntmachung: 56462-2026
Interne Kennung: DA.251.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 46 pozycji.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 5 pozycji.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 20 pozycji.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 4
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 3 pozycje.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 33 pozycje.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 48 pozycji.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 8 pozycji.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 2 pozycje.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 10
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 1 pozycja.
Interne Kennung: Część nr 11
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 7 pozycji.
Interne Kennung: Część nr 12
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 13
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 1 pozycja, 2 zestawy.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, itp. w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 1 pozycja.
Interne Kennung: Część nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, itp. w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 11 pozycji.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, itp. w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 1 pozycja w 4 rodzajach .
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, itp. w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 14 pozycji w kilku rodzajach .
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, itp. w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 2 pozycje w kilku rodzajach .
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, itp. w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 3 pozycje w kilku rodzajach .
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego implantów, itp. w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. - 3 pozycje.
Interne Kennung: Część nr 21