2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zdravotní zabezpečení sportovních reprezentantů a vrcholných sportovních akcí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb zdravotního zabezpečení sportovních reprezentantů Českého olympijského výboru a poskytování služeb administrace zdravotních služeb při jejich účasti na významných sportovních akcích. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části: Část I. – Zdravotní zabezpečení sportovních reprezentantů ČOV; Část II. – Administrace zdravotních služeb při účasti sportovních reprezentantů ČOV na významných sportovních akcích. Dodavatel je oprávněn podat nabídku do jedné nebo obou částí veřejné zakázky.
Interne Kennung: Zdravotní péče pro Český OV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zdravotní zabezpečení sportovních reprezentantů ČOV
Beschreibung: Předmětem části I. veřejné zakázky je zajištění komplexního zdravotního zabezpečení sportovních reprezentantů Českého olympijského výboru (ČOV), tj. sportovní reprezentace České republiky, za účelem obnovy, udržení a optimalizace jejich zdravotního stavu nezbytného pro sportovní přípravu a soutěžní výkony. Zdravotní služby budou poskytovány sportovním reprezentantům ČOV uvedeným ve jmenném seznamu sestavovaném zadavatelem pro příslušný kalendářní rok, a to nejvýše v počtu 700 sportovců za kalendářní rok. Předmět plnění zahrnuje zejména: a) Zdravotní služby nehrazené z veřejného zdravotního pojištění – poskytování vybraných úkonů lékařské péče a fyzioterapie, které nejsou vůbec nebo nejsou zcela hrazeny z veřejného zdravotního pojištění či jiných zdrojů, případně jsou hrazeny pouze za určitých podmínek. b) Řízenou zdravotní péči – koordinaci zdravotní péče o sportovní reprezentanty ČOV a zajištění potřebných kapacit zdravotnického personálu a přístrojového vybavení tak, aby byla zajištěna potřebná časová a mezioborová návaznost poskytované péče. Součástí je rovněž koordinace a zprostředkování zdravotní péče u specialistů, včetně případů, kdy vybraný dodavatel příslušnou odborností sám nedisponuje. Řízená zdravotní péče bude poskytována v pracovních dnech od 7:00 do 17:00 hodin s požadovanou responsivní lhůtou nejpozději do 48 hodin od přijetí žádosti o poskytnutí zdravotní péče. c) Nepřetržitou telefonickou podporu – zajištění telefonické podpory dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, určené sportovním reprezentantům ČOV pro konzultace týkající se jejich akutního zdravotního stavu. Podrobný rozsah jednotlivých zdravotních služeb, požadavky na jejich poskytování a další podmínky plnění jsou stanoveny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: I. ČÁST - Zdravotní zabezpečení sportovních reprezentantů ČOV
Los: LOT-0002
Titel: Administrace zdravotních služeb při účasti sportovních reprezentantů ČOV na významných sportovních akcích
Beschreibung: Předmětem části II. veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v administrativním a organizačním zajištění účasti sportovních reprezentantů Českého olympijského výboru (ČOV) na významných sportovních akcích, zejména olympijských hrách, olympijských hrách mládeže, Evropském olympijském festivalu mládeže, Evropských hrách, Světových hrách, Paralympijských hrách a dalších významných mezinárodních sportovních akcích, na nichž účast sportovců zabezpečuje ČOV. Služby zahrnují zejména komunikaci s organizátory sportovních akcí a příslušnými orgány a institucemi, administraci a notifikaci léčivých přípravků, doplňků stravy, zdravotnického materiálu a prostředků, administrativní zajištění účasti zdravotnického personálu včetně potřebných oprávnění a pracovních povolení, zajišťování a předávání požadovaných dokladů a jejich překladů, komunikaci s příslušnými zdravotnickými a antidopingovými institucemi a administraci související s antidopingovými povinnostmi. Součástí plnění je rovněž organizace školicích akcí pro sportovní reprezentanty ČOV a zdravotnický tým, zejména v oblasti zdravotních rizik, prevence nemocí, očkování, medikace a dalších opatření souvisejících s účastí na významných sportovních akcích, a zpracování a publikace odborných doporučení v těchto oblastech. Služby budou poskytovány prostřednictvím odborného garanta – sportovního lékaře a koordinátora splňujících požadavky zadávací dokumentace. Podrobný rozsah služeb a podmínky jejich poskytování jsou stanoveny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: II. ČÁST – Administrace významných sportovních akcí
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen