2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Karwin w latach 2026-2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r., poz. 567) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Karwin w latach 2026-2027. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części.
Interne Kennung: NN.270.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - L. Ustronie, L. Grotów, L. Odyniec
Beschreibung: Wykonanie usług z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna w Leśnictwach Ustronie, Grotów, Odyniec.
Interne Kennung: NN.270.6.2025.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający będzie uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w Dokumentach zamówienia i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w Dokumentach zamówienia i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Szczegóły dotyczące Opcji zostaną określone w Dokumentach zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - L. Sosnówka, L. Lubiatów, L. Irena
Beschreibung: Wykonanie usług z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna w Leśnictwach Sosnówka, Lubiatów, Irena.
Interne Kennung: NN.270.6.2025.2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - L. Wilcze Doły, L. Solecko, L. Kościelec, Gospodarstwo szkółkarskie
Beschreibung: Wykonanie usług z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna w Leśnictwach Wilcze Doły, Solecko, Kościelec oraz wykonanie usług z zakresu gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa w Gospodarstwie szkółkarskim na terenie Leśnictwa Wilcze Doły.
Interne Kennung: NN.270.6.2025.3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - L. Bukowo, L. Kalinówek, L. Lipki Wielkie, L. Gościnowo
Beschreibung: Wykonanie usług z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna w Leśnictwach Bukowo, Kalinówek, Lipki Wielkie, Gościnowo.
Interne Kennung: NN.270.6.2025.4