2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering MFA Willemstad
Beschreibung: De gemeente Moerdijk is voornemens om doormiddel van de leidraad “Uitvoering MFA Willemstad”, een bouwkundig aannemer te contracteren voor de uitvoering van de nieuwbouw van de MFA (Multifunctionele accommodatie). De hoofdaannemer is verantwoordelijk voor het samenstellen, contracteren en aansturen van het uitvoeringsteam, waaronder de W- en E-installateurs. De hoofdaannemer is het enige contractuele aanspreekpunt voor de aanbestedende dienst en draagt de volledige verantwoordelijkheid voor de uitvoering van de opdracht. 4003 m2 BVO
Interne Kennung: siw010276
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45350000 Maschinentechnische Installationen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: Uitvoering MFA Willemstad
Internal identifier: siw010276
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45211350 Multi-functional buildings construction work
Additional classification (cpv): 45214210 Primary school construction work, 45315100 Electrical engineering installation works, 45350000 Mechanical installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1