2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pranie bielizny szpitalnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. świadczenie kompleksowych usług pralniczych w zakresie prania i dezynfekcji bielizny szpitalnej, odzieży fasonowej, bielizny i odzieży operacyjnej, bielizny i odzieży noworodkowej oraz materiałów do sprzątania (ścierki, nakładki na mopy) będących własnością Zamawiającego, zwanych w dalszej części „bielizną szpitalną”, 2. najem, pranie i dezynfekcja bielizny pościelowej oraz odzieży, a także bielizny i odzieży operacyjnej zwanych w dalszej części „bielizną Wykonawcy”, (zgodnie z załącznikami 1-3 do Przedmiotu zamówienia), 3. świadczenie serwisu bieliźniarskiego obejmuje następujące zadania: a) odbiór i transport bielizny szpitalnej oraz bielizny Wykonawcy czystej i brudnej we wskazanych terminach zgodnie z określonym harmonogramem bezpośrednio do użytkownika w siedzibie Zamawiającego, b) usługi szwalniczo – naprawcze bielizny szpitalnej i bielizny Wykonawcy (przekazanie asortymentu do wykonania usługi zostaje potwierdzone przez obie strony na protokole zawierającym wszelkie niezbędne dane do identyfikacji poprawności realizacji usługi, m.in. datę przekazania odzieży, rodzaj i ilość asortymentu, datę zwrotu), c) opatrzenie chipami metodą RFID całości asortymentu bielizny Wykonawcy będącej przedmiotem najmu oraz części bielizny Zamawiającego (poduszek, kołder i koców stanowiących własność Zamawiającego i innych niezbędnych – poz. 10, 11, 12 zgodnie z zał. nr 4 do przedmiotu zamówienia - Asortyment bielizny i odzieży szpitalnej do świadczenia kompleksowej usługi), d) pełen monitoring asortymentu, o którym mowa w lit. c w pralni, e) udostępnienie systemu (oprogramowania) w zakresie dostępu on-line dla użytkowników Zamawiającego do programu w zakresie zamawiania i kontroli stanów oraz zamówień bielizny i odzieży operacyjnej, f) przeszkolenie w terminie do 30 dni od podpisania umowy przez Wykonawcę wyznaczonych użytkowników Zamawiającego w zakresie obsługi aplikacji służącej do monitoringu i kontroli zamówień dostaw; z przeprowadzonego szkolenia Wykonawca sporządzi listy obecności i przekaże Zamawiającemu w wyznaczonym terminie, g) wyposażenie/oddanie w użytkowanie dla Kliniki Położnictwa, Kliniki Okulistyki, Bloku Operacyjnego, Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, Pracowni Radiologii Zabiegowej, Oddziału Anestezjologii i Terapii Intensywnej, Kliniki Neurochirurgii kompleksu maszyn vendingowych zgodnie ze specyfikacją określoną w pkt. IV wraz ze świadczeniem usługi wyposażania tych maszyn w odzież operacyjną oraz odbiorem brudnej odzieży i przeszkolenie wskazanych przez Zamawiającego użytkowników w zakresie obsługi przedmiotu używania, h) wyposażenie/oddanie w użytkowanie w miejscu wskazanym przez Zamawiającego (korytarz przy windach do Działu Żywienia) maszyny vendingowej (dystrybutora) zgodnie ze specyfikacją określoną w pkt. IV wraz ze świadczeniem usługi wyposażania dystrybutorów w czystą pościel (powłoka, powłoczka, prześcieradło) i przeszkolenie wskazanych przez Zamawiającego użytkowników w zakresie obsługi przedmiotu używania, i) zapewnienie dostaw bielizny i odzieży w ilościach zabezpieczających potrzeby komórek organizacyjnych Szpitala, z uwzględnieniem niedziel i świąt, j) prowadzenie pełnego monitoringu odzieży operacyjnej będącej w obiegu.
Vorherige Bekanntmachung: 360100-2026
Interne Kennung: NZP/58/P/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98315000 Bügeln, 98311000 Abholdienst für Wäsche, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. świadczenie kompleksowych usług pralniczych w zakresie prania i dezynfekcji bielizny szpitalnej, odzieży fasonowej, bielizny i odzieży operacyjnej, bielizny i odzieży noworodkowej oraz materiałów do sprzątania (ścierki, nakładki na mopy) będących własnością Zamawiającego, zwanych w dalszej części „bielizną szpitalną”, 2. najem, pranie i dezynfekcja bielizny pościelowej oraz odzieży, a także bielizny i odzieży operacyjnej zwanych w dalszej części „bielizną Wykonawcy”, (zgodnie z załącznikami 1-3 do Przedmiotu zamówienia), 3. świadczenie serwisu bieliźniarskiego obejmuje następujące zadania: a) odbiór i transport bielizny szpitalnej oraz bielizny Wykonawcy czystej i brudnej we wskazanych terminach zgodnie z określonym harmonogramem bezpośrednio do użytkownika w siedzibie Zamawiającego, b) usługi szwalniczo – naprawcze bielizny szpitalnej i bielizny Wykonawcy (przekazanie asortymentu do wykonania usługi zostaje potwierdzone przez obie strony na protokole zawierającym wszelkie niezbędne dane do identyfikacji poprawności realizacji usługi, m.in. datę przekazania odzieży, rodzaj i ilość asortymentu, datę zwrotu), c) opatrzenie chipami metodą RFID całości asortymentu bielizny Wykonawcy będącej przedmiotem najmu oraz części bielizny Zamawiającego (poduszek, kołder i koców stanowiących własność Zamawiającego i innych niezbędnych – poz. 10, 11, 12 zgodnie z zał. nr 4 do przedmiotu zamówienia - Asortyment bielizny i odzieży szpitalnej do świadczenia kompleksowej usługi), d) pełen monitoring asortymentu, o którym mowa w lit. c w pralni, e) udostępnienie systemu (oprogramowania) w zakresie dostępu on-line dla użytkowników Zamawiającego do programu w zakresie zamawiania i kontroli stanów oraz zamówień bielizny i odzieży operacyjnej, f) przeszkolenie w terminie do 30 dni od podpisania umowy przez Wykonawcę wyznaczonych użytkowników Zamawiającego w zakresie obsługi aplikacji służącej do monitoringu i kontroli zamówień dostaw; z przeprowadzonego szkolenia Wykonawca sporządzi listy obecności i przekaże Zamawiającemu w wyznaczonym terminie, g) wyposażenie/oddanie w użytkowanie dla Kliniki Położnictwa, Kliniki Okulistyki, Bloku Operacyjnego, Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, Pracowni Radiologii Zabiegowej, Oddziału Anestezjologii i Terapii Intensywnej, Kliniki Neurochirurgii kompleksu maszyn vendingowych zgodnie ze specyfikacją określoną w pkt. IV wraz ze świadczeniem usługi wyposażania tych maszyn w odzież operacyjną oraz odbiorem brudnej odzieży i przeszkolenie wskazanych przez Zamawiającego użytkowników w zakresie obsługi przedmiotu używania, h) wyposażenie/oddanie w użytkowanie w miejscu wskazanym przez Zamawiającego (korytarz przy windach do Działu Żywienia) maszyny vendingowej (dystrybutora) zgodnie ze specyfikacją określoną w pkt. IV wraz ze świadczeniem usługi wyposażania dystrybutorów w czystą pościel (powłoka, powłoczka, prześcieradło) i przeszkolenie wskazanych przez Zamawiającego użytkowników w zakresie obsługi przedmiotu używania, i) zapewnienie dostaw bielizny i odzieży w ilościach zabezpieczających potrzeby komórek organizacyjnych Szpitala, z uwzględnieniem niedziel i świąt, j) prowadzenie pełnego monitoringu odzieży operacyjnej będącej w obiegu. Wymagania Zamawiającego dotyczące zatrudniania osób na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę. W ramach przedmiotu świadczenia Zamawiający wskazuje następujące czynności, których realizacja musi następować w ramach umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy: pranie bielizny, suszenie i odpylanie, sortowanie, prasowanie, kompletowanie barierowej bielizny operacyjnej, pakowanie, realizacja zamówień, sterylizacja