2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voeding, dranken en aanverwante producten
Beschreibung: Het op juiste wijze leveren van een gewenst assortiment van food (waaronder vers, DKW, zuivel, diepvries, snacks, frisdranken, bier) en non-food (aanverwante producten) artikelen De omvang van de afgelopen 4 jaar bedroeg ca €350.000 inclusief btw
Interne Kennung: TN565910
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor naast de raamovereenkomst specifieke producten bij regionale ondernemers in te kopen.