2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi utrzymania i rozwoju systemu Eureka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Zamówienie podstawowe: a) Świadczenie Usługi Utrzymania Systemu zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ; b) Wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego modyfikacji Systemu obejmujących swym zakresem: zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu EUREKA w liczbie nieprzekraczającej 1000 osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 3.7 OPZ, zwanych dalej: Rozwojem Systemu. 2) Zamówienie z tytułu prawa opcji: a) Świadczenie Usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ. b) Zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu EUREKA w ramach Rozwoju Systemu, w liczbie nieprzekraczającej 1000 osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 3.7 OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 25812-2026
Interne Kennung: PN/72/25/IMTV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie z tytułu prawa opcji: a) Świadczenie Usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 4 OPZ. b) Zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu EUREKA w ramach Rozwoju Systemu, w liczbie nieprzekraczającej 1000 osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt 3.7 OPZ.