618536-2026 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Zellen – Odnawialne źródła energii - instalacje fotowoltaiczne na obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy Mikołów - etap II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdnawialne źródła energii - instalacje fotowoltaiczne na obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy Mikołów - etap II.
Beschreibung4.1 Przedmiot umowy obejmuje dostawę wraz z montażem zestawów fotowoltaicznych na obiektach użyteczności publicznej dla zadania „Odnawialne źródła energii – instalacje fotowoltaiczne na obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy Mikołów - etap II” w następujących lokalizacjach: szkoły SP-1 ul. Konstytucji 3-Maja 20(15,3kWp), SP-3 ul. Bandurskiego 1 (18,9kWp), SP-5 ul. Katowicka 24 (13,02 kWp), SP-6 w ZSP 3ul. Gliwicka 299 (11,62) , SP-7 ul. Zamkowa 1 (22,95 kWp), SP-8 ul. Wolności 27 (4,28+22,525+11,05 kWp), SP-10 ul. Krakowska 30 (49,98+25,5 kWp), przedszkola P-1 ul. Żwirki i Wigury 29 (25,925 kWp), P-2 ul. Janasa 7(19,125kWp), ZUK ul. Dzieńdziela 44 (16,575 kWp), P-5 w ZSP 4 (11,9 kWp), P-6 w ZSP 3 (49,95 kWp), P-10 ul. Grudniowa 1b (27,72 kWp), P-11 ul. Kownackiej 1 (8,925 kWp), P-12 ul. Słowackiego 12 (21,250 kWp) z środków Funduszy Europejskich dla Sląskiego 2021-2027. Czynności dostawy i montażu zostaną poprzedzone wykonaniem uproszczonej dokumentacji zabudowy zestawów fotowoltaicznych na budynkach wymienionych powyżej. Dla każdego budynku wykonawca wykona dedykowaną uproszczoną dokumentację zabudowy zestawów fotowoltaicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik „Podstawowe informacje do sporządzenia uproszczonej dokumentacji projektowej oraz wykonania dostawy i montażu”.
Interne KennungPN 2-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31712331 Photovoltaische Zellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot umowy obejmuje dostawę wraz z montażem zestawów fotowoltaicznych na obiektach użyteczności publicznej dla zadania „Odnawialne źródła energii – instalacje fotowoltaiczne na obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy Mikołów - etap II” w następujących lokalizacjach: szkoły SP-1 ul. Konstytucji 3-Maja 20(15,3kWp), SP-3 ul. Bandurskiego 1 (18,9kWp), SP-5 ul. Katowicka 24 (13,02 kWp), SP-6 w ZSP 3ul. Gliwicka 299 (11,62) , SP-7 ul. Zamkowa 1 (22,95 kWp), SP-8 ul. Wolności 27 (4,28+22,525+11,05 kWp), SP-10 ul. Krakowska 30 (49,98+25,5 kWp), przedszkola P-1 ul. Żwirki i Wigury 29 (25,925 kWp), P-2 ul. Janasa 7(19,125kWp), ZUK ul. Dzieńdziela 44 (16,575 kWp), P-5 w ZSP 4 (11,9 kWp), P-6 w ZSP 3 (49,95 kWp), P-10 ul. Grudniowa 1b (27,72 kWp), P-11 ul. Kownackiej 1 (8,925 kWp), P-12 ul. Słowackiego 12 (21,250 kWp) z środków Funduszy Europejskich dla Sląskiego 2021-2027. Czynności dostawy i montażu zostaną poprzedzone wykonaniem uproszczonej dokumentacji zabudowy zestawów fotowoltaicznych na budynkach wymienionych powyżej. Dla każdego budynku wykonawca wykona dedykowaną uproszczoną dokumentację zabudowy zestawów fotowoltaicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik „Podstawowe informacje do sporządzenia uproszczonej dokumentacji projektowej oraz wykonania dostawy i montażu”.
618536-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierPN 2-2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 31712331 Photovoltaic cells
Additional classification (cpv): 45261215 Solar panel roof-covering work
5. Lot
LotLOT-0001