2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling, huur container, transport en verwerking van veegvuil gemeente Barendrecht
Beschreibung: De opdracht betreft de verhuur van een afzet container, het innemen, de transport en het verwerken van veegvuil dat afkomstig is van veegwerkzaamheden in de openbare ruimte van de gemeente Barendrecht. Het veegvuil dient opgehaald te worden op de gemeentewerf van de gemeente Barendrecht aan de Londen 15, 2993 LA in Barendrecht. Het volume veegafval bedraagt circa 635 ton per jaar. De ophaalfrequentie is circa 32 keer per jaar. Het volume en de ophaalfrequentie is gebaseerd op de hoeveelheden van 2025. Het genoemde jaarvolume en de ophaalfrequentie zijn indicatief. De inschrijver kan geen enkel recht ontlenen aan de genoemde aantallen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inzameling, huur container, transport en verwerking van veegvuil
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 1 december 2026 en heeft een initiële looptijd van 12 maanden tot en met 30 november 2027. Na deze periode heeft opdrachtgever het recht om de overeenkomst 3 keer te verlengen met 12 maanden, tot uiterlijk 30 november 2030.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: