See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH CZ. V
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części dalej zwane: „Pakietami”: - PAKIET 1 ODSYSANIE BO; - PAKIET 2 PRZEW. DO CYTOSKOP., RETROSKOP.; - PAKIET 3 BUTELKI , DRENY REDONA; - PAKIET 4 ODSYSANIE SU-2; - PAKIET 5 WOREK DO ODSYS. BO; - PAKIET 6 PISAK SKÓRNY; - PAKIET 7 LICZNIK OSTRZY; - PAKIET 8 POJ. NA ODPADY MED.;
Vorherige Bekanntmachung: 446145-2023
Interne Kennung: ZP.270-47/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 1 ODSYSANIE BO;
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 2 PRZEW. DO CYTOSKOP., RETROSKOP.;
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 3 BUTELKI , DRENY REDONA;
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 4 ODSYSANIE SU-2;
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 5 WOREK DO ODSYS. BO;
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 6 PISAK SKÓRNY;
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 7 LICZNIK OSTRZY;
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 8 POJ. NA ODPADY MED.;
Interne Kennung: Pakiet nr 8