2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa ubezpieczenia grupowego na życie pracowników, współmałżonków, partnerów oraz pełnoletnich dzieci pracowników Urzędu Miasta Rybnika
Beschreibung: Przedmiotem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest pozyskanie Ubezpieczyciela dla pracowników, współmałżonków, partnerów oraz pełnoletnich dzieci pracowników Urzędu Miasta Rybnika w zakresie grupowego ubezpieczenia na życie. Zakres ubezpieczenia obejmuje: a) ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego oraz dodatkowo: - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie wypadku przy pracy, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie wypadku komunikacyjnego, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie wypadku komunikacyjnego przy pracy, - ubezpieczenie na wypadek śmierci Ubezpieczonego w następstwie zawału serca lub udaru mózgu; b) ubezpieczenie na wypadek śmierci współmałżonka oraz dodatkowo ubezpieczenie na wypadek śmierci współmałżonka w następstwie nieszczęśliwego wypadku; c) ubezpieczenie na wypadek śmierci rodziców lub teściów; d) ubezpieczenie na wypadek śmierci dziecka; e) ubezpieczenie na wypadek urodzenia się dziecka; f) ubezpieczenie na wypadek urodzenia martwego dziecka; g) ubezpieczenie na wypadek osierocenia dziecka; h) ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu Ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku; i) ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu Ubezpieczonego w następstwie zawału serca lub udaru mózgu; j) ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania Ubezpieczonego; k) ubezpieczenie na wypadek operacji chirurgicznych Ubezpieczonego; l) ubezpieczenie na wypadek leczenia specjalistycznego Ubezpieczonego; m) ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu z związku z chorobą (w tym pobyt na OIOM i rekonwalescencja) oraz dodatkowo ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu spowodowanego zawałem serca lub udarem mózgu; n) ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie nieszczęśliwego wypadku (w tym pobyt na OIOM i rekonwalescencja) oraz dodatkowo: - ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie wypadku przy pracy, - ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie wypadku komunikacyjnego, - ubezpieczenie leczenia Ubezpieczonego w szpitalu w związku z doznanymi obrażeniami ciała w następstwie wypadku komunikacyjnego przy pracy. Szczegółowy zakres zamówienia zostanie opisany w dokumentach postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001