2. Verfahren
Verfahren
Titel: Logistieke Automatisering
Beschreibung: De opdracht omvat de realisatie van een geautomatiseerd logistiek systeem (A plein) in het nieuwe Logistiek Operationeel Centrum (LOC) te Hoogeveen. De opdracht omvat conveyor techniek, pick en put to light, integratie van bestaande verticale liftsystemen (Hänel), multiformaat dozensluiter, labelapplicatie én een geïntegreerde softwareoplossing inclusief WMS en koppeling met SAP EWM. Voor Enexis functioneert dit deel van de logistieke operatie daarmee als een Black-box oplossing. De softwareoplossing mag daarmee niet direct in SAP EWM van Enexis gebouwd worden. De integrator is daarbij verantwoordelijk voor ontwerp, levering, installatie, commissioning, testen, implementatie, onderhoud en service. Op basis van de nu bij ons bekende informatie, schatten wij de waarde van deze Opdracht op €1.200.000,- voor de initiële contractuur, inclusief de optionele scope.
Interne Kennung: 599197
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417000 Aufzüge und Fördereinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42417200 Fördereinrichtungen, 42417310 Förderbänder
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie documentatie