See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie, transport i zagospodarowanie zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Jastarnia oraz transport i zagospodarowanie odpadów z PSZOK
Beschreibung: Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Jastarnia oraz transport odpadów komunalnych z PSZOK-u do miejsca ich zagospodarowania wraz z ich zagospodarowaniem.
Interne Kennung: RR.271.9.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Odbieranie, transport i zagospodarowanie zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Jastarnia oraz transport i zagospodarowanie odpadów z PSZOK